Let op: Woensdag 26 september 17.30 uur teamfoto's alle mini-pupillen (MP1 t/m MP4). Svp. alle teams op tijd aanwezig.

Auti-teams Slikkerveer krijgen nieuwe ballen

auti-teams-slikkerveer-krijgen-nieuwe-ballen

Geplaatst op: 23-12-2015

Slikkerveer, dat twee voetbalteams heeft voor kinderen met autisme, kreeg in december nog een mooi kado van een sponsor, namelijk nieuwe voetballen om mee te trainen en wedstrijden te spelen. Tijdens een van de laatste trainingsavonden van 2015 werden de nieuwe ballen alvast even uitgeprobeerd en ze bevielen prima. 

Heeft u ook interesse om een balletje mee te trappen bij de speciale teams van Slikkerveer, die bij de KNVB uitkomen in de ASS-competitie ? Neem dan contact op met coördinator Mirjam Visser via telefoon 06-81137506 of per email: autistenteamslikkerveer@hotmail.com.

De twee ASS-teams bij Slikkerveer doen niet alleen mee aan de competitie, maar spelen bijvoorbeeld ook diverse toernooien, zoals op 21 mei in Breda bij Boeimeer en in juni wordt het internationale toernooi gehouden bij NOC Kralingen in Rotterdam, met teams uit België, Duitsland, Frankrijk en Nederland.

Foto:
Vlnr. staand: Thomas, Jesper, Luc, Luke, Benjamin, Xander, Roel, Wilco, Max en Ruben.
Vlnr. Zittend: Mara en Koen.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x