Let op: Zondag 20 september 14.00 uur: Kethel Spaland - Slikkerveer (Competitiewedstrijd 1)

Auti team traint met eerste elftal mee

1-0
Bekijk alle foto's van: 29-05-2013 Training met eerste elftal>

Geplaatst op: 02-06-2013

Afgelopen woensdag 29 mei 2013 trainde het auti team op de laatste training van het seizoen met het eerste elftal mee. De spelers hadden er uiteraard hartstikke veel lol in. In het komende seizoen gaat het auti team ook mee voetballen in de competitie. Net als in de afgelopen twee seizoen zal trainer Aad Snijders voor de groep staan, die daarbij geassisteerd wordt door Martijn Sterk en Sarah le Pair. Op zaterdag 31 augustus wordt het nieuwe seizoen gestart met een thuistoernooi. Wekelijks wordt er onder leiding van trainer Aad Snijders getraind op de woensdagavond tussen 19.15 en 20.15 uur. Er wordt dan gebruik gemaakt van een vaste kleedkamer (14) en getraind op het tweede kunstgrasveld. Meer informatie is verkrijgbaar en/of aanmelden kan via Mirjam de Hooge, telefoon 0681-137506.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x