ASWH wint het 7x7 Blue Water Shipping Tournament

1-0
Bekijk alle foto's van: 2014-05-24 7x7 Blue Water Shipping Tournament>

Geplaatst op: 26-05-2014

ASWH wint seniorentoernooi bij Slikkerveer

Afgelopen zaterdag vond er op het Reijerpark het 7x7 Blue Water Shipping Tournament plaats. Met een uitstekende sfeer en een lekker zonnetje werd er door de 16 ploegen een uiterst sportief toernooi gespeeld. Het toernooi voor lagere senioren draait immers om sportiviteit. Na een mooi en bloedstollend toernooi werd de tiende editie gewonnen door ASWH 3. De grootste beker ging echter naar Valkenswaard 6, want zij mochten zich de sportiefste ploeg noemen van deze editie. Na de prijsuitreiking genoten de teams nog na in het zonnetje met de muziek die de DJ draaide.
Deze editie kon niet gehouden worden zonder de medewerking van de volgende sponsoren: Blouw Afbouw BV, Sponline, Slikkerveer Vastgoed, Autobedrijf Malipaard, VE Projects, Verbaas&Zn Dakbedekking en Blue Water Shipping. Dankzij deze bedrijven hebben 16 teams, toeschouwers en vrijwilliger een geslaagde dag kunnen beleven.
De complete uitslag was als volgt:

1. ASWH
2. Slikkerveer 7
3. RVVH
4. Blouw Afbouw
5. Wieldrecht
6. Valkenswaard 4
7. Slikkerveer Vastgoed
8. Tonegido 5
9. IFC
10. V.V. Pernis
11. Rijsoord
12. Slikkerveer 8
13. Quick
14. PPSC
15. V.V. Capelle
16. Valkenswaard 6

Sportiefste ploeg: ValkenswaardSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x