Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
ASWH 3 en Blijdorp dames winnen sportiviteitsprijzen | sv Slikkerveer

ASWH 3 en Blijdorp dames winnen sportiviteitsprijzen

aswh-3-en-blijdorp-dames-winnen-sportiviteitsprijzen

Geplaatst op: 26-06-2019

Afgelopen zaterdag 22 juni 20198 vond de 15de editie van het Maxlink toernooi plaats. Op een zonnige sportpark gingen 16 mannen en 10 vrouwen teams de strijd met elkaar aan. De felbegeerde sportiviteitsprijs ging dit jaar naar ASWH 3 en bij de vrouwen ging deze Blijdorp Dames Veteranen, de finale van het toernooi ging tussen Fc Hyena en Meeuwenplaat. De finale eindigde in een gelijkspel waardoor er strafschoppen genomen moesten worden, Meeuwenplaat was hier uiteindelijk beter in en ging met de eerste prijs aan de haal. Het toernooi bij de dames werd gewonnen door vv Sliedrecht, zij wisten in de finale te winnen van onze eigen dames van sv Slikkerveer. Na de prijsuitreiking werd de volumeknop opengezet door de DJ’s en bleef het nog lang gezellig
De volgende teams hebben de 15de editie tot een succes gemaakt: Slikkerveer 4, DA1 & VE3,
Steeds Hooger DA 1 & DA2, Laakkwartier DA1, DRL 3, Valkenswaard 6, VVGZ 5, Rijsoord 9 & DA1, Groote Lindt 4, Rijsoord VR, ASWH 3,  Meeuwenplaat 3, DVV Delft DA1, Olivio 1920, , RVVH 4 & 6, FC Hyena, Blijdorp DA1 en DA VE en IFC 3.

Deze editie kon niet gehouden worden zonder de medewerking van de volgende sponsoren:
Maxlink, Frankie Reclame, Blouw Afbouw, Blokpoel Installatietechniek, Eurokor Barging BV,
ESB Expertise, Slikkerveer Vastgoed, Go Soccer Schools, Humble Buildings, Endless Creations en Verbaas & ZN Dakbedekking.

Dankzij deze bedrijven hebben de 26 teams, toeschouwers en de vrijwilligers een geslaagde dag kunnen beleven.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x