Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

Arjan ‘t Jong lid van verdienste

arjan-t-jong-lid-van-verdienste

Geplaatst op: 04-01-2017

Op de nieuwjaarsreceptie van sv Slikkerveer van dinsdag 3 januari jl. werd Arjan ’t Jong benoemd tot lid van verdienste van de voetbalvereniging uit het Reijerpark. Hij stond al op het lange lijstje van maar liefst 18 jubilarissen, die werden gehuldigd, maar voorzitter Joop van Ettinger mocht zijn mede-bestuurslid extra in het zonnetje zetten voor zijn verdienste voor de vereniging.

Naast het 40-jarige lidmaatschap bekleedt de jubilaris ook diverse vrijwilligersfuncties binnen de club, waaronder de laatste 11 jaar in het bestuur de functie PR en Communicatie.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x