Let op: Vrijdag 28 juni 2019: 19.30 uur Medewerkersavond

AH Dillenburgplein steekt Jong Slikkerveer in het nieuw

ah-dillenburgplein-steekt-jong-slikkerveer-in-het-nieuw
Bekijk alle foto's van: 2016-11-27 Slikkerveer 2 - Antibarbari 2>

Geplaatst op: 28-11-2016

Het tweede team, oftewel Jong Slikkerveer is in het nieuw gestoken door Albert Heijn Dillenburgplein. Samen met de sponsor Remco Heeren van de grootste supermarkt in Slikkerveer ging het team van trainer William Rijsdijk op de foto. Jong Slikkerveer komt uit in de sterke reserve eerste klasse B, waarin het na een matige start inmiddels de weg naar het doel heeft gevonden. Afgelopen zondag moest Antibarbari er met 3-1 aan geloven, waardoor het team inmiddels op de ranglijst is opgeklommen naar de vierde plaats en weer volop gaat meedoen voor de prijzen.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x