Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Afsluiting 1e helft seizoen met penaltybokaal en muziek | sv Slikkerveer
Let op: Vrijdag 28 juni 2019: 19.30 uur Medewerkersavond

Afsluiting 1e helft seizoen met penaltybokaal en muziek

afsluiting-1e-helft-seizoen-met-penaltybokaal-en-muziek

Geplaatst op: 06-12-2017

Aanstaande zondag speelt Slikkerveer 1 om 14.00 uur haar laatste thuiswedstrijd tegen Antibarbari op het eigen Reijerpark. In de rust van deze wedstrijd wordt er gestreden om de nu al felbegeerde Attent TAM penaltybokaal, die persoonlijk door sponsor Hasan Aytemur overhandigd zal worden aan de winnaar. Alle door Attent TAM gesponsorde teams sturen een afvaardiging voor het nemen van de penalty's. Na afloop van de wedstrijd is er in de kantine ook een gezellige afsluiting van de eerste helft van het seizoen met muziek, een winterloterij met mooie prijzen en zal selectiespeler Rene Beute vooropgaan bij de polonaise. Komt allen. Komt dat zien !!!

 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x