Let op: Woensdag 26 september 17.30 uur teamfoto's alle mini-pupillen (MP1 t/m MP4). Svp. alle teams op tijd aanwezig.

Afsluiting 1e helft seizoen met penaltybokaal en muziek

afsluiting-1e-helft-seizoen-met-penaltybokaal-en-muziek

Geplaatst op: 06-12-2017

Aanstaande zondag speelt Slikkerveer 1 om 14.00 uur haar laatste thuiswedstrijd tegen Antibarbari op het eigen Reijerpark. In de rust van deze wedstrijd wordt er gestreden om de nu al felbegeerde Attent TAM penaltybokaal, die persoonlijk door sponsor Hasan Aytemur overhandigd zal worden aan de winnaar. Alle door Attent TAM gesponsorde teams sturen een afvaardiging voor het nemen van de penalty's. Na afloop van de wedstrijd is er in de kantine ook een gezellige afsluiting van de eerste helft van het seizoen met muziek, een winterloterij met mooie prijzen en zal selectiespeler Rene Beute vooropgaan bij de polonaise. Komt allen. Komt dat zien !!!

 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x