Afscheid selectiespelers en nieuwe spelers

1-0

Geplaatst op: 21-06-2018

Na afloop van het laatste thuisduel voor de competitie tegen cvv Zwervers werd er in de bestuurskamer afscheid genomen interim-trainer Warry van Wattum, die Slikkerveer de laatste maanden onder zijn hoede had. Daarnaast werden ook de selectiespelers bedankt, die in de afgelopen jaren voor het eerste elftal uitkwamen. Zo keren Casper Gerritse en Rick Drenth terug naar Rijsoord, vertrekt Steven van Dongen naar VVGZ, Valerio Vers naar DRL en stoppen Mitchel van der Spoel en Joery Josee met voetballen. 

Nieuwe spelers zijn: Nick Geluk (sc Feyenoord), Luke van der Steen en Kiefer van der Padt (IJVV De Zwerver), Felipe Oliveira en Wahid Sahebzadeh (LMO), Cerezo Fung A Wing (RSC Alliance), Akeo Liefden (RVVH), Dyon Janssen (vv Rijsoord) en Garyon Dortalina (Spartaan '20). Nieuw als trainer is Andre Stafleu.


 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x