Let op: Woensdag 26 september 17.30 uur teamfoto's alle mini-pupillen (MP1 t/m MP4). Svp. alle teams op tijd aanwezig.

Afscheid selectiespelers en trainer

afscheid-selectiespelers-en-trainer

Geplaatst op: 04-05-2015

Afgelopen zondag werd er direct na afloop van de met 3-0 gewonnen laatste thuiswedstrijd tegen AGE afscheid genomen van de vertrekkende selectiespelers en trainer. Komend seizoen zal Richard Mank actief zijn als trainer bij Dilettant en Cabauw. Naar de Krimpenerwaard keren terug Roy Schep en Mark Offerman, die volgend seizoen actief zullen zijn bij Dilettant. Richard Clement verruilt Slikkerveer voor Heerjansdam en oud-aanvoerder Mike van Dongen gaat een stapje of misschien wel twee stapjes hoger voetballen bij IFC in H.I. Ambacht.  Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x