Actie bij Albert Heijn Dillenburgplein

Geplaatst op: 16-11-2013

Albert Heijn-Dillenburgplein een bijzondere spaaractie met AH Buurtbiljetten. Daarmee kunnen klanten hun favoriete initiatief uit de buurt financieel ondersteunen. Het gaat hierbij om de SV Slikkerveer, speeltuinvereniging Slikkerveer en stichting Tentweek Slikkerveer. "We willen met deze actie graag samen met onze klanten iets bijdragen aan het dagelijkse leven in Slikkerveer en omgeving", legt Remco Heeren uit. "Daarom krijgt iedereen bij elke 10 euro aan boodschappen een AH Buurtbiljet dat 10 eurocent waard is. In de supermarkt staan spaarboxen voor de biljetten."

De actie duurt nog 2 weken dus doe uw boodschappen bij AH en steun sv Slikkerveer door de buurtbiljetten in de bus te doenSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x