Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Aanmelden voor Sinterklaas kan t/m zaterdag 12 november | sv Slikkerveer

Aanmelden voor Sinterklaas kan t/m zaterdag 12 november

aanmelden-voor-sinterklaas-kan-t-m-zaterdag-12-november

Geplaatst op: 09-11-2016

Beste spelers van de mini’s en F-teams,

Woensdag 30 november is het zo ver! Dan komt Sinterklaas weer met zijn Pieten naar de kantine van Slikkerveer. Om 13.30 uur zijn jullie welkom en gaan we er met elkaar weer een gezellige middag van maken. De ouders kunnen er helaas niet bij blijven. Wij willen vragen of de ouders de jassen van de kinderen mee willen nemen. Ouders kunnen hun kind(eren) vanaf 15.30 uur weer ophalen in de kantine.

Naam:.................................................................................................
Elftal: F1 / F2 / F3 / F4 / F5 / F6 / MP1 / MP2 / MP3
Telefoon:................................................ Mobiel:.........................................................
Schrijf iets leuks over jezelf aan Sinterklaas (of laat je ouders iets opschrijven)…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………...........................................................................

Als je het leuk vindt om te komen, meldt je dan aan via email of lever het inschrijfstrookje in, in de doos in de commissiekamer. Doe dit uiterlijk op zaterdag 12 november 2016.

Wij hebben er zin in en hopen je te zien!

De activiteitencommissie
activiteiten@svslikkerveer.nl

 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x