Let op: Open Dag van 22 mei wordt uitgesteld, nieuwe datum volgt

Aanmelden voor Sinterklaas kan t/m zaterdag 11 november

aanmelden-voor-sinterklaas-kan-t-m-zaterdag-11-november

Geplaatst op: 05-11-2017

Beste spelers van de mini’s en F-teams,

Woensdag 29 november is het zo ver! Dan komt Sinterklaas weer met zijn Pieten naar de kantine van Slikkerveer. Om 13.30 uur zijn jullie welkom en gaan we er met elkaar weer een gezellige middag van maken. De ouders kunnen er helaas niet bij blijven. Wij willen vragen of de ouders de jassen van de kinderen mee willen nemen. Ouders kunnen hun kind(eren) vanaf 16:00 uur weer ophalen in de kantine.

Naam:.................................................................................................
Elftal: F1 / F2 / F3 / F4 / F5 / F6 / MP1 / MP2 / MP3/MP4
Telefoon:................................................ Mobiel:.........................................................
Schrijf iets leuks over jezelf aan Sinterklaas (of laat je ouders iets opschrijven)…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………...........................................................................

Als je het leuk vindt om te komen, meldt je dan aan via email of lever het inschrijfstrookje in, in de doos in de commissiekamer. Doe dit uiterlijk op zaterdag 11 november 2017.
Wij hebben er zin in en hopen je te zien!
De activiteitencommissie
activiteiten@svslikkerveer.nlSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x