Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Aanmelden voor de Voetbal Koppel Quiz 2018 kan nog! | sv Slikkerveer

Aanmelden voor de Voetbal Koppel Quiz 2018 kan nog!

aanmelden-voor-de-voetbal-koppel-quiz-20181

Geplaatst op: 04-03-2018

Op vrijdagavond 9 maart 2018 is het tijd voor de zevende editie van de traditionele Voetbal Koppel Quiz op sv Slikkerveer. In een avondvullend programma laten maximaal vijftig duo’s hun breinen kraken over onder meer de teloorgang van Oranje leeuwen, het succes van de Oranje leeuwinnen en het kampioenschap op Zuid.

Naast de leuke prijzen die gewonnen kunnen worden, is de inzet vooral het hebben van een onvergetelijk gezellige avond in het clubhuis. Zoals altijd wordt er ook gestreden om de titel ‘Beste Slikkerveerkoppel’. De quizvragen bestaan als ieder jaar uit uiteenlopende onderwerpen, waaronder regionaal voetbal, Eredivisie, Jupiler League, Champions League en landenteams. Ook de welbekende Panini plaatjes en paspoortjes zullen op het scherm voorbij komen.

Aanmelden gaat via quiz@svslikkerveer.nl of via René Visser en Ronald Capelle. Vergeet naast de namen niet het teamnaam te vermelden. Deelname is € 10,- per koppel, die in de kantine voorafgaand aan de quiz betaald zal worden. De aanvang van de voetbalquiz is 19:30 uur.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x