Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Aan de ouders van de Kabouters en F-pupillen | sv Slikkerveer

Aan de ouders van de Kabouters en F-pupillen

Geplaatst op: 14-11-2013

Op woensdagmiddag 27 november is er bij sv Slikkerveer een sinterklaasfeest. De middag begint om 14.00 uur en rond 16.00 uur kunt u uw kind weer op komen halen (het is niet de bedoeling dat de ouders blijven i.v.m. ruimte gebrek), ook de jassen dienen mee teruggenomen te worden.

Wat er die middag allemaal gaat gebeuren blijft nog even een verrassing, maar we hopen natuurlijk wel dat Sint en zijn pieten een bezoekje komen brengen. 

Voor de ouders die het formulier nog niet hebben ontvangen: Download hierSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x