Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

A-junioren droegen vlag in volle Kuip

a-junioren-droegen-vlag-in-volle-kuip

Geplaatst op: 06-03-2016

Donderdag 3 maart jl  beleefden onze A-junioren Jordi Geluk en Rowan Termond een onvergetelijke avond in de Rotterdamse Kuip. Zij waren uitgeloot  om voorafgaand aan het beker duel Feyenoord -Az op uitnodiging van de KNVB en sponsor Amstel ( via Heineken) in een uitverkocht stadion met de Amstelcupvlag te mogen wapperen op de middenstip. Aansluitend mochten zij uiteraard ook de wedstrijd live vanaf de tribunes volgen.  Na afloop keerden beide Slikkerveerders en Feyenoord fans met een mooie uitslag en vooral een onvergetelijke ervaring zeer tevreden huiswaarts.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x