4e Internationale ASS Toernooi succesvol verlopen

1-0
Bekijk alle foto's van: 2015-06-27 ASS Toernooi>

Geplaatst op: 27-06-2015

De 4e editie van het Internationale ASS Toernooi is zaterdag 27 juni 2015 weer succesvol verlopen. Alle deelnemers hebben weer een geweldige dag gehad.

Aan het einde van de middag werd na de prijsuitreiking door de heer Wim van der Gaag van de KNVB aangekondigd, dat er hard wordt gewerkt om voor het seizoen 2015-2016 offcieel gevoetbald kan worden onder de vlag van de KNVB. 
,,We hebben maar 1 doel hierbij en dat is om alle kinderen met autisme, maar een betere term is ASS, te laten voetballen onder de vlag van de KNVB, zodat iedereen meteen alle uitslagen en dergelijke op het internet kan zien.'' 

Het toernooi is mede mogelijk gemaakt door een aantal belangrijke sponsors: Heerema, Maascars, Hoortzo, Frukar en Joop Stolk & Wil Mulder. 

Alle eindstanden van het toernooi: Klik hier

Meer foto's volgen binnenkort. Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x