Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
2e Jaars E-Spelers moeten pasfotos inleveren | sv Slikkerveer

2e Jaars E-Spelers moeten pasfotos inleveren

Geplaatst op: 22-03-2013

Alle spelers geboren in 2002, gaan komend seizoen naar de D-pupillen, Bij de D-pupillen is een spelerspas met pasfoto verplicht. Een recente pasfoto, met op de achterkant je NAAM, ACHTERNAAM en GEBOORTEDATUM, kan je in een gesloten envelop met
ook daarop je NAAM, ACHTERNAAM en GEBOORTEDATUM, inleveren bij het wedstrijdsecretariaat t.a.v. Patrick Dizy of in de brievenbus naast de ingang van het secretariaat. 

Indien sv Slikkerveer VOOR 20 MEI 2013 geen pasfoto heeft ontvangen, kunnen wij niet garanderen dat je spelerspas op tijd klaar is, met gevolg  dat je in het begin van het volgende seizoen, wedstrijden moet missen.

ZORG DUS DAT JE JE PASFOTO SNEL INLEVERT !!!!!!!!!

Met sportieve groet,

Patrick Dizy
Hoofd-coördinatorSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x