25-ste editie Tentenkamp een groot succes - update

1-0
Bekijk alle foto's van: 2014-06-28 25e Tentenkamp>

Geplaatst op: 28-06-2014

Zaterdag 28 juni was het eindelijk zover, de 25e editie van het sv Slikkerveer tentenkamp voor de E en F jeugd. De kinderen (76) meldden zich om 09.00 uur op de club en vervolgens brachten ze de spulletjes naar de grote tent, die ook dit jaar weer gesponsord werd dankzij de opbrengst van de loterij, die georganiseerd was door de dames van de Activiteitencommissie. Daarna werden de talenten van Slikkerveer ingedeeld in de volgende teams:

- A&M Recycling met begeleider Uhud Ollong
- Attent Verzekeringen met begeleider Louis Salacroup
- Frankie Reklame met begeleider Rene Visser
- Café ´van ouds´ Havenzicht met begeleider Robin Westerman
- Eetcafé Brussels Lof met begeleider Ronald Roodbol
- MU Creative Consultants met begeleider Kenchi Orcadio
- Van Driel en Partners B.V. met begeleider Littie Kewel
- Vulkan Couplings met begeleider Theo Jagt

De organisatie had een druk programma opgesteld met de volgende onderdelen:
- Kwalificatie toernooi voor de Champions League of Europa League
- Champions League
- Europa League
- Spelletjes (o.a. penalty’s, snelheidsmeter, hooghouden (jungle trial), bonk, shoot outs)
- Penalty cup
- Battles tussen de spelers van de verschillende teams (o.a. jeu de voetbal en snelheidsmeter)
- Dierengeluidenspel (met dit jaar speciale dieren zoals een brutale papegaai en een geblesseerde ezel)
- Disco
- WK loting en het WK2014 om de winnaar van het WK2014 alvast te bepalen (Nederland won de finale van Brazilië)
- Buikschuiven

Tussendoor werd iedereen voorzien van eten en drinken, dat dit jaar beschikbaar gesteld was door Albert Heijn Dillenburgplein.

Na een heerlijk weekend met schitterend weer (1 flinke bui tijdens het WK, dus dat hoort erbij), gezellige strijd tussen de teams, heel veel lol en een perfecte sfeer was het aan het einde tijd voor de prijsuitreiking. Er waren bekers te winnen, die beschikbaar gesteld waren door Marco Haitsma, voor:
- Penaltybokaal ->  Winnaar E : Sven Willemstein, Winnaar F : Tim Lekkerkerker
- Bonkbokaal ->  Winnaar E : Mike Kooijman, Winnaar F : Tushil
- Hooghoudbokaal -> Winnaar E : Nick Blom, Winnaar F : Lucas Blok
- Snelheidsbokaal ->  Winnaar E: Kevin de Kreek, Winnaar F : Joris Meuzelaar
- Brokkenpiloot ->  Angel Gellardo
- Hardste boer ->  Mohammed
- Vrolijkste kind ->  Isa Verwaal
- Beste buikschuiver -> Donny Ursepunny

Als laatste werd bekend gemaakt welk team het Tentenkamp 2014 gewonnen had en dat is buiten een strijd tussen de kinderen ook een strijd tussen de begeleiders. Dit jaar was het team van A&M Recycling dat eindelijk na jaren van meedoen won. Het was ook gelijk de eerste overwinning van tentenkampveteraan Uhud Ollong die samen met zijn team de term ‘Mooi boys’ geïntroduceerd heeft. Al met al weer een geweldig en geslaagd Tentenkamp 2014 om op terug te kijken, dat mede werd gesponsord door de Vrienden van Slikkerveer.

Voor een uitgebreider verslag: Klik hier
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x