1e Prijs al binnen voor Slikkerveer 2

1e-prijs-al-binnen-voor-slikkerveer-2

Geplaatst op: 21-08-2017

Trainer William Rijsdijk heeft al zijn eerste prijs van het seizoen binnen en dat nog wel tijdens een eredivisie duel Excelsior - Feyenoord. Gefeiliciteerd William, dat smaakt naar meer !!

Tekst uit het Facebook-bericht van Excelsior: ''Bij elke thuiswedstrijd zetten we in dit jubileumjaar de 115e bezoeker in het zonnetje. De supporter die als 115e de poorten van ons stadion passeert krijgt namens onze Access & Identity Partner Nsecure twee VIP-tickets aangeboden voor de volgende thuiswedstrijd. De eerste winnaar was William Rijsdijk. Hij ontving zijn prijs tijdens de rust van Excelsior - Feyenoord.''Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x