18e Aad van Buren Six to Six Businesstoernooi

18e-aad-van-buren-six-to-six-businesstoernooi

Geplaatst op: 24-06-2015

Op zaterdag 27 juni 2015 wordt als afsluiting van het seizoen door sv Slikkerveer inmiddels al weer de 18e editie van het Aad van Buren Six to Six Businesstoernooi gehouden. Zoals alle voorgaande edities staat Six to Six 2015 in het teken van sportiviteit, een ongedwongen sfeer en gezelligheid. Ook dit jaar hebben is er weer een prestatieve en een recreatieve poule. Het toernooi begint om 16.30 uur en duurt tot in de loop van de avond, waarbij de gezelligheid voorop staat met onder andere live entertainment vanaf 20.30 uur. Het team van Cafe de Lorreboer is titelverdediger in de prestatieve poule en kregen vorig jaar de beker met de grote oren uitgereikt.

De deelnemende teams zijn: Oossanen Cleaning, Quokker 1, Resoort Reklame, Cafe de Lorreboer, Frenoflex kunststofvloeren, Groenenboom Transport, Meuzelaar Installatietechniek, Hassink BV, Simonis, Palletebedrijf Lans, Taveerne Den Dill, Quooker 2, Kroonint, VMR Geveltechniek, Adviesgroep JMH en JOWA Holland BV.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x